Zdrowie

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej – znane kłamstwa

0
twarz kobiety po radiofrekwencji mikroigłowej

Radiofrekwencja mikroigłowa jest ostatnio popularnym zabiegiem odmładzającym, co spowodowało otoczeniem go kilkoma mitami, które wyjaśnimy w poniższym tekście. Jeśli wpisywałaś w wyszukiwarkę: “radiofrekwencja mikroigłowa sosnowiec”, to miałaś okazję doświadczyć paru z tych mitów. Bez obaw – ten artykuł rozwieje twoje wszelkie wątpliwości związane z radiofrekwencją mikroigłową.

 

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej rzekomo pozostawia dziury (!) w skórze

Bzdura! Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej tworzy bardzo kontrolowane uszkodzenia skóry, ale nie pozostawia twarzy przypominającej balon wypełniony do granic wytrzymałości.. Nakłucia są tak małe, że nikt nie jest w stanie zobaczyć je gołym okiem, nawet z bliska. Skutkiem ubocznym może być jednak to, że skóra może być delikatnie zarumieniona, ale to prędzej czy później mija.

Te mikroskopijne nakłucia robione są w celu pobudzenia twojej skóry do regeneracji, która odbywa się poprzez tworzenie większej ilości kolagenu. Wszystko to sprawi, że twoja skóra będzie wyglądać młodo, bez konieczności stosowania innych (często droższych) zabiegów.

 

Radiofrekwencja mikroigłowa jest nieskuteczna (i niebezpeiczna) dla delikatnych obszarów twarzy

Kolejna dezinformacja – zabieg radiofrekwencji mikroigłowej jest niezbędny dla delikatnych obszarów twarzy – tych wokół oczy czy ust. Urządzenia używane przy radiofrekwencji mikroigłowej często mają specjalne, wymienialne rolki, które są specjalnie przystosowane do tych delikatnych obszarów – przykładem tych obszarów są górne powieki, czy nawet rzęsy na dolnej powiece.

Sprawdź: radiofrekwencja mikroigłowa sosnowiec

 

Radiofrekwencja mikroigłowa jest zabiegiem tylko i wyłącznie odmładzającym

To prawda, wielu pacjentów korzysta z tego zabiegu dla jego korzyści odmładzających, ponieważ zapewnia on gładką i napiętą skórę. Jednak oprócz tych efektów radiofrekwencji mikroigłowa koryguje również blizny potrądzikowe. Wszystko to, dzięki zwiększonej produkcji kolagenu, który pozwala na niwelowanie blizn.

Ogólnie o powiększaniu ust

Previous article

Kiedy należy zaoferować wysoką cenę wywoławczą?

Next article

Comments

Comments are closed.