Technologie

Już niebawem nowa funkcja na platformie Netflix

0

Już niebawem na popularnej platformie streamingowej pojawią się nowe funkcje. Jeśli wcześniej chcieliście oglądać serial w spowolnieniu lub przyspieszeniu – niebawem będzie to możliwe. Do Netflixa trafi specjalny przełącznik, który pozwoli zmienić prędkość odtwarzanego filmu.

Netflix oficjalnie ogłosił, że sprawdzana ostatnimi czasy funkcja zmiany prędkości odtwarzania filmów niebawem trafi do użytku.W pierwszym rzucie pojawi się jednak w aplikacji w wersji na Androida. Na tym systemie operacyjnym wszyscy użytkownicy powinni otrzymać nową funkcję w przeciągu najbliższych tygodni. Oczywiście niebawem nowa funkcja trafi również do użytkowników oprogramowani iOS-a, iPadOS-a, Windowsa, i do aplikacji webowej – choć dokładnego terminu jeszcze nie znamy. Największą niewiadomą jest jednak to czy trafi również do aplikacji na systemy smart TV.

Poza standardową prędkością odtwarzania filmu, do wyboru będą wielokrotności 0,5, 0,75, 1,25 i 1,5. Ważną informacją jest to, że funkcja będzie działać nie tylko z filmami strumieniowanymi bezpośrednio z chmury, ale także materiałami, które pobraliśmy do pamięci podręcznej aplikacji. Warto jednak zaznaczyć, że „przełącznik” nie będzie działał ogólnie, lecz przyspieszenie lub spowolnienie będziemy musieli ustawiać bezpośrednio do każdego filmu lub serialu. Zdaje się jednak, że nie jest to niedopracowanie, lecz celowe działanie.

Nauka języków obcych

Previous article

Doceń potencjał marketingu medycznego

Next article

Comments

Comments are closed.