Zdrowie

Endermologia, czyli jak pozbyć się otyłości

0
lekarz endermologii

Chcąc dowiedzieć się kilku wartościowych informacji na ten temat, na pewno spotkaliście się z pewnym rozczarowaniem wpisując w wyszukiwarkę hasło: “endermologia sosnowiec”. Z tego też powodu tym bardziej zachęcamy do lektury poniższego tekstu, który zawiera wiele przydatnych informacji dotyczących endermologii czy medycyny estetycznej ogólnie.

 

Endermologia jest niechirurgicznym zabiegiem na cellulit, który pomoże Ci stracić centymetry i wyeliminować niechciany cellulit. Endermologia wykorzystuje rolki i ssanie do głębokiego, stymulującego masażu, który zwiększa przepływ krwi do strefy objętej problemem. Jest to

zabieg stosowany do redukcji cellulitu i utraty obwodu ciała oraz do modelowania sylwetki. Zabieg ten pomaga rozbić złogi cellulitu na Twoim ciele. To właśnie dzięki poprawie krążenia komórki tłuszczowe ulegają redukcji. Okazuje się, że jest to bardzo skuteczny zabieg na wyeliminowanie niechcianej tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w biodrach, udach i brzuchu.

 

Korzyści płynące z endermologii

Korzyści, które może dać nam zabieg endermologii, to między innymi:

 

  • Zmniejszenie widoczności cellulitu;
  • Konturowanie i tonizacja ciała, nadając skórze napięty wygląd;
  • Zwiększenie mikrocyrkulacji;
  • Ponowne ukształtowanie swojego ciała po ciąży.

 

Reklama: endermologia sosnowiec

 

Endermologia – kiedy ją stosować?

Zabieg endermologii stosuje się w celu zmniejszenia ilości cellulitu, zwiększenia krążenia, zmniejszenia skurczów mięśni i zapewnienia ulgi mięśniom. Wykorzystuje się 2 rolki oraz działanie ssące. Rozciąga to tkankę łączną i redukuje cellulit. Będąc detoksykującym procesem drenażu, jest on stosowany do redukcji luźnej tkanki tłuszczowej i cellulitu. Jest więc szczególnie pomocny przy odchudzaniu / utracie tłuszczu z bioder (pośladków), ud i brzucha, gdzie występuje uporczywy cellulit.

Jak druk 3D zmienia branżę budowlaną?

Previous article

Ogólnie o powiększaniu ust

Next article

Comments

Comments are closed.